دوربین ۵۷۰ مگاپیکسلی Dark Energy، پادشاه جدید دنیای تصویربردای فضایی (به همراه اولین عکس‌های گرفته شده)

امتیاز کاربران

به دوربین موبایل خود افتخار می‌کنید؟ یک دوربین DSLR حرفه‌ای دارید که عکس برداری در نور کم را برای شما آسوده‌تر نموده؟ خوب نگران نباشید، این تلسکوپ قصد رقابت با گجت‌های شما را ندارد و هیچگاه به سمت زمین نگاه نخواهد کرد. این ابر دوربین با نام انرژی تاریک یا Dark Energy دارای یک سنسور ۵۷۰ مگاپیکسلی است و بر روی یک تلسکوپ ۴۲ ساله که در کوهستان‌های شیلی قرار دارد، نصب شده است.

مطالعه بیشتر...

پرجحم ترین هارد دیسک های دنیا

امتیاز کاربران

هارد دیسک 4 ترابایتیاگر کمی اهل کامپیوتر و سخت افزارهای دیجیتالی باشید ممکن است این سوال برایتان پیش آمده باشد که پرحجم ترین هارد دیسک(HDD) خانگی دنیا متعلق به کدام کمپانی است و به چه اندازه توانایی ذخیره اطلاعات را دارد و مشخصات فنی آن چیست

مطالعه بیشتر...

آخرین اخبار در مورد iphone 5

امتیاز کاربران

آیفون 5 استا معرفی آیفون نسل ششم اپل کمتر از 4 هفته باقی مانده است و طرفداران این محصول مشتاقانه چشم انتظار این رویداد هستند.

طی هفته‌های اخیر اطلاعات بسیار زیادی در مورد آیفون بعدی به بیرون درز کرد . حالا به لطف کارخانه iLab، تامین‌کننده چینی قطعات اپل، تصاویر کامل آیفون بعدی به بیرون درز کرده است.

مطالعه بیشتر...

آخرین نظرات

آخرین پیامک ها

شبی با قرآن(1393/08/22) 1393-08-22 - سلام خدا بر شما * و در زمین کوههای...
شبی با قرآن(1393/08/15) 1393-08-15 - سلام اسلام دین صلح است *اي كساني ...
شبی با قرآن(1393/08/08) 1393-08-08 - سلام *اميد است پروردگارتان ( بعد ...

ورود نویسندگان

شبی با قرآن

  • در بخش شبی با قرآن تذکره پیامک های ارسالی هر هفته به همراه تفسیر آیات هفته ، همزمان با ارسال پیامک ها قرار داده خواهد شد تا بدین سان امکان دسترسی به پیامک ها از طیق اینترنت نیز فراهم شود.
  • پیامک های هفتگی

بخش اخبار

  • در بخش اخبار تذکره تلاش خواهد شد تا جدیدترین اخبار و رویدادهای جهان اسلام به سمع و نظر خوانندگان گرامی برسد.
  • ورود به بخش اخبار

بخش دانلود

  • در بخش دانلود تذکره تلاش خواهد شد تا امکان دانلود و مشاهده ی آنلاین انواع فایل های صوتی و تصویری و کتاب و نرم افزار اسلامی فراهم شود تا بدین گونه قدمی در راستای نشر فرهنگ اسلامیمان برداشته باشیم
  • ورود به بخش دانلود

مقالات تذکره

  • در بخش مقالات تذکره تلاش خواهد شد افزون بر تولید مقاله یکی از قوی ترین آرشیوهای مقاله برای سایت های اسلامی ایجاد شود تا امکان دسترسی به حجم وسیعی از مقالات در کمترین زمان ممکن فراهم شود.
  • ورود به بخش مقالات
شما اینجا هستید: خانه اخبار تکنولوژی