دادگاه اردن گوگل را به متوقف کردن انتشار فیلم موهن به پیامبر اکرم (ص) ملزم کرد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

googleدادگاه جزایی بدوی عمان؛ شرکت خدمات اینترنتی گوگل؛ به عنوان مالک پایگاه یوتیوب را ملزم به توقف نشر و پخش فیلم موهن به پیامبر اکرم (ص) کرد ...

بر اساس گزارش پایگاه المصریون؛ دادستان عمومی عمان؛ در پرونده فیلم موهن لایحه ای در تاریخ 28 آوریل 2013 به دادگاه تقدیم  نمود که اتهام تلاش برای افزایش دشمنی های دینی ؛ نژادپرستی و اهانت به احساسات دینی مسلمانان؛ اهانت به پیامبر اکرم (ص) و زبان درازی به شریعت و قوانین اسلامی در آن ذکر شده بود.
لازم به یادآوری است که وکلای اردنی علیه کارگردان فیلم موهن « آلن روبرتز» و تهیه کننده آن « نیکولا باسلی » و همچنین شرکت گوگل به عنوان مسوول پایگاه یوتیوب که فیلم را منتشر نمود؛ شکایت کرده اند و در شکایت خود به توافق نامه بین المللی ممنوعیت انتشار تبعیض های نژادی و قوانین مطبوعات و انتشارات اردن استناد کردند که توزیع هر نوع پیام از طریق رسانه های ارتباط جمعی را ممنوع می داند.

این مطلب را به اشتراک بگذار

اضافه کردن نظر

در متن نظرات خود از هرگونه توهین به دیگران خودداری کرده و صرفا نظر خود را مرقوم بفرمایید.


کد امنیتی
تازه کردن

آخرین نظرات

آخرین پیامک ها

شبی با قرآن(1393/08/22) 1393-08-22 - سلام خدا بر شما * و در زمین کوههای...
شبی با قرآن(1393/08/15) 1393-08-15 - سلام اسلام دین صلح است *اي كساني ...
شبی با قرآن(1393/08/08) 1393-08-08 - سلام *اميد است پروردگارتان ( بعد ...

ورود نویسندگان

شبی با قرآن

  • در بخش شبی با قرآن تذکره پیامک های ارسالی هر هفته به همراه تفسیر آیات هفته ، همزمان با ارسال پیامک ها قرار داده خواهد شد تا بدین سان امکان دسترسی به پیامک ها از طیق اینترنت نیز فراهم شود.
  • پیامک های هفتگی

بخش اخبار

  • در بخش اخبار تذکره تلاش خواهد شد تا جدیدترین اخبار و رویدادهای جهان اسلام به سمع و نظر خوانندگان گرامی برسد.
  • ورود به بخش اخبار

بخش دانلود

  • در بخش دانلود تذکره تلاش خواهد شد تا امکان دانلود و مشاهده ی آنلاین انواع فایل های صوتی و تصویری و کتاب و نرم افزار اسلامی فراهم شود تا بدین گونه قدمی در راستای نشر فرهنگ اسلامیمان برداشته باشیم
  • ورود به بخش دانلود

مقالات تذکره

  • در بخش مقالات تذکره تلاش خواهد شد افزون بر تولید مقاله یکی از قوی ترین آرشیوهای مقاله برای سایت های اسلامی ایجاد شود تا امکان دسترسی به حجم وسیعی از مقالات در کمترین زمان ممکن فراهم شود.
  • ورود به بخش مقالات
شما اینجا هستید: خانه اخبار دنیای اسلام دادگاه اردن گوگل را به متوقف کردن انتشار فیلم موهن به پیامبر اکرم (ص) ملزم کرد