توهین اشغالگران اسرائیلی به رسول الله صلی الله علیه وسلم

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

اسرائیلاشغالگران اسرائیلی روز دوشنبه اقدام به نوشتن شعارهایی توهین آمیز نسبت به رسول خدا صلی الله علیه وسلم و رسم ستاره­ی نماد یهودیان بر دیوار یکی از مساجد در شهر "بیت إکسا" در شمال شهر قدس نمودند و همچنین دو خودرو مربوط به مسلمانان را در این شهر به آتش کشیدند.یکی از ساکنان شهر بیت إکسا به نام احمد غیث 45 ساله گفت: این برای اولین بار است که آنها اختصاصا شعارهایی را علیه رسول خدا بر دیوار مساجد می­نویسند و افزود آنها در گذشته خودروهای ما را آتش زده و شعارهایی را علیه ما می­نوشتند اما اختصاصا به رسول خدا صلی الله علیه وسلم توهین نکرده بودند. وی گفت که یک خودروی گشت مرزی صبح در این منطقه حضور داشت اما به این موضوع اعتنایی نکرد و سریعا از محل دور شد.

بیشتر اراضی شهر "بیت إسکا" در جریان ساخت و ساز شهرک مسیحی­نشین راموتو و دیوار جدا کننده توسط یهودیان مصادره شده است. در این شهر نزدیک به 1700 فلسطینی

سکونت می­کنند.

 

این مطلب را به اشتراک بگذار

اضافه کردن نظر

در متن نظرات خود از هرگونه توهین به دیگران خودداری کرده و صرفا نظر خود را مرقوم بفرمایید.


کد امنیتی
تازه کردن

آخرین نظرات

آخرین پیامک ها

شبی با قرآن(1393/08/22) 1393-08-22 - سلام خدا بر شما * و در زمین کوههای...
شبی با قرآن(1393/08/15) 1393-08-15 - سلام اسلام دین صلح است *اي كساني ...
شبی با قرآن(1393/08/08) 1393-08-08 - سلام *اميد است پروردگارتان ( بعد ...

ورود نویسندگان

شبی با قرآن

  • در بخش شبی با قرآن تذکره پیامک های ارسالی هر هفته به همراه تفسیر آیات هفته ، همزمان با ارسال پیامک ها قرار داده خواهد شد تا بدین سان امکان دسترسی به پیامک ها از طیق اینترنت نیز فراهم شود.
  • پیامک های هفتگی

بخش اخبار

  • در بخش اخبار تذکره تلاش خواهد شد تا جدیدترین اخبار و رویدادهای جهان اسلام به سمع و نظر خوانندگان گرامی برسد.
  • ورود به بخش اخبار

بخش دانلود

  • در بخش دانلود تذکره تلاش خواهد شد تا امکان دانلود و مشاهده ی آنلاین انواع فایل های صوتی و تصویری و کتاب و نرم افزار اسلامی فراهم شود تا بدین گونه قدمی در راستای نشر فرهنگ اسلامیمان برداشته باشیم
  • ورود به بخش دانلود

مقالات تذکره

  • در بخش مقالات تذکره تلاش خواهد شد افزون بر تولید مقاله یکی از قوی ترین آرشیوهای مقاله برای سایت های اسلامی ایجاد شود تا امکان دسترسی به حجم وسیعی از مقالات در کمترین زمان ممکن فراهم شود.
  • ورود به بخش مقالات
شما اینجا هستید: خانه اخبار دنیای اسلام توهین اشغالگران اسرائیلی به رسول الله صلی الله علیه وسلم