اعزام ۸۷ امام جماعت به اروپا و آفریقا برای احیای ماه رمضان

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

اسلام در اروپاوزارت اوقاف مصر با اعزام ۸۷ امام جماعت و خطیب و واعظ به کشورهای اروپایی و آفریقایی برای احیای مراسم عبادی ماه مبارک رمضان موافقت کرد...


به گزارش اخبار جهان اسلام به نقل از منابع عربی، دکتر«طلعت عفیفی» وزیر اوقاف مصر با اعزام 10 امام جماعت از این وزارتخانه به کشورهای اسپانیا، انگلیس، رومانی، آمریکا، ایتالیا، کانادا و سوئیس برای احیای شبهای ماه مبارک رمضان موافقت کرده است؛ این 10 امام جماعت به دعوت مراکز اسلامی این کشورها اعزام می شوند و هزینه سفر و اقامت آنها برعهده این وزارتخانه نیست.
عفیفی گفت: این وزارتخانه همچنین با سفر 77 امام جماعت، خطیب و واعظ از استانهای مختلف مصر به تعدادی از کشورهای اروپایی و عربی موافقت کرده است و اعزام این افراد در پاسخ به نیاز جمعیت ها و هیئت ها و مراکز اسلامی در این کشورها به ائمه جماعت انجام می گیرد.
وزیر اوقاف مصر افزود: این وزارتخانه هزینه سفر این ائمه جماعت را به کشورهای استرالیا و دانمارک، آلمان، ونزوئلا،نروژ، فنلاند، کانادا، اکراین، اسپانیا، اتریش و برخی از کشورهای عربی و آفریقایی همچون سودان، اردن و گابون را برعهده می گیرد.
وی تاکید کرد: این ائمه جماعت در آزمایش ها و امتحان هایی که این وزارتخانه درباره فرهنگ اسلامی و زبان ها و اطلاعات عمومی می گیرد، شرکت می کنند و پس از موفقیت اعزام می شوند.
 این ائمه جماعت ،اقامه مناسک عبادی، برپایی دروس دینی، امامت اقلیت های اسلامی در نماز های پنجگانه و تهجد و پاسخ به پرسش های دینی آنها را برعهده می گیرد.

این مطلب را به اشتراک بگذار

اضافه کردن نظر

در متن نظرات خود از هرگونه توهین به دیگران خودداری کرده و صرفا نظر خود را مرقوم بفرمایید.


کد امنیتی
تازه کردن

آخرین نظرات

آخرین پیامک ها

شبی با قرآن(1393/08/22) 1393-08-22 - سلام خدا بر شما * و در زمین کوههای...
شبی با قرآن(1393/08/15) 1393-08-15 - سلام اسلام دین صلح است *اي كساني ...
شبی با قرآن(1393/08/08) 1393-08-08 - سلام *اميد است پروردگارتان ( بعد ...

ورود نویسندگان

شبی با قرآن

  • در بخش شبی با قرآن تذکره پیامک های ارسالی هر هفته به همراه تفسیر آیات هفته ، همزمان با ارسال پیامک ها قرار داده خواهد شد تا بدین سان امکان دسترسی به پیامک ها از طیق اینترنت نیز فراهم شود.
  • پیامک های هفتگی

بخش اخبار

  • در بخش اخبار تذکره تلاش خواهد شد تا جدیدترین اخبار و رویدادهای جهان اسلام به سمع و نظر خوانندگان گرامی برسد.
  • ورود به بخش اخبار

بخش دانلود

  • در بخش دانلود تذکره تلاش خواهد شد تا امکان دانلود و مشاهده ی آنلاین انواع فایل های صوتی و تصویری و کتاب و نرم افزار اسلامی فراهم شود تا بدین گونه قدمی در راستای نشر فرهنگ اسلامیمان برداشته باشیم
  • ورود به بخش دانلود

مقالات تذکره

  • در بخش مقالات تذکره تلاش خواهد شد افزون بر تولید مقاله یکی از قوی ترین آرشیوهای مقاله برای سایت های اسلامی ایجاد شود تا امکان دسترسی به حجم وسیعی از مقالات در کمترین زمان ممکن فراهم شود.
  • ورود به بخش مقالات
شما اینجا هستید: خانه اخبار دنیای اسلام اعزام ۸۷ امام جماعت به اروپا و آفریقا برای احیای ماه رمضان