اتحادیه زنان مسلمان روسیه به رسمیت شناخته شد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

«اتحادیه زنان مسلمان روسیه» وابسته به شورای مفتی های روسیه  که در ماه اوریل سال گذشته تاسیس شد، این هفته از سوی وزارت دادگستری این کشور به رسمیت شناخته شد

اتحادیه زنان مسلمان روسیه به رسمیت شناخته شد


«اتحادیه زنان مسلمان روسیه» وابسته به شورای مفتی های روسیه که در ماه اوریل سال گذشته تاسیس شد، این هفته از سوی وزارت دادگستری این کشور به رسمیت شناخته شد.
به گزارش اخبار جهان اسلام، اتحادیه زنان مسلمان روسیه با ریاست «نائله زیگانشین» رئیس سازمان زنان مسلمان تاتارستان، فعالایت های خود را رسما آغاز کرد. در این اتحادیه اعضایی از اتحادیه کشورهای مستقل در کنار اعضای فدرال روسیه حضور دارند.
از جمله اولویت های اتحادیه زنان مسلمان روسیه، نشان دادن تصویر زنان مسلمان این کشور و امور مربوط به آنها در برهه کنونی می باشد. این اتحادیه همچنین به موضوعاتی نظیر اشتغال زنان محجبه و صیانت از حقوق آنها نیز خواهد پرداخت.
براساس گزارش پایگاه خبری «الوکه»، علاوه بر این به فعالیت های عدیده ای نظیر افتتاح دوره های آموزشی درباره نفش زنان مسلمان در زندگی اجتماعی، تربیت کودکان، دوره های آموزش قرآن کریم، فعالیت های تربیتی، ورزشی و فرهنگی مربوط به زنان مسلمان نیز خواهد پرداخت.

این مطلب را به اشتراک بگذار

اضافه کردن نظر

در متن نظرات خود از هرگونه توهین به دیگران خودداری کرده و صرفا نظر خود را مرقوم بفرمایید.


کد امنیتی
تازه کردن

آخرین نظرات

آخرین پیامک ها

شبی با قرآن(1393/08/22) 1393-08-22 - سلام خدا بر شما * و در زمین کوههای...
شبی با قرآن(1393/08/15) 1393-08-15 - سلام اسلام دین صلح است *اي كساني ...
شبی با قرآن(1393/08/08) 1393-08-08 - سلام *اميد است پروردگارتان ( بعد ...

ورود نویسندگان

شبی با قرآن

  • در بخش شبی با قرآن تذکره پیامک های ارسالی هر هفته به همراه تفسیر آیات هفته ، همزمان با ارسال پیامک ها قرار داده خواهد شد تا بدین سان امکان دسترسی به پیامک ها از طیق اینترنت نیز فراهم شود.
  • پیامک های هفتگی

بخش اخبار

  • در بخش اخبار تذکره تلاش خواهد شد تا جدیدترین اخبار و رویدادهای جهان اسلام به سمع و نظر خوانندگان گرامی برسد.
  • ورود به بخش اخبار

بخش دانلود

  • در بخش دانلود تذکره تلاش خواهد شد تا امکان دانلود و مشاهده ی آنلاین انواع فایل های صوتی و تصویری و کتاب و نرم افزار اسلامی فراهم شود تا بدین گونه قدمی در راستای نشر فرهنگ اسلامیمان برداشته باشیم
  • ورود به بخش دانلود

مقالات تذکره

  • در بخش مقالات تذکره تلاش خواهد شد افزون بر تولید مقاله یکی از قوی ترین آرشیوهای مقاله برای سایت های اسلامی ایجاد شود تا امکان دسترسی به حجم وسیعی از مقالات در کمترین زمان ممکن فراهم شود.
  • ورود به بخش مقالات
شما اینجا هستید: خانه اخبار دنیای اسلام اتحادیه زنان مسلمان روسیه به رسمیت شناخته شد