کشف درمان ایدز به نام شیخ عبدالمجید زندانی ثبت گردید.

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

عبدالمجید زندانیشیخ عبدالمجید الزندانی در سال 2005 درمان دو گروه از بیماران مبتلا به ایدز را آغاز نمود داعی یمنی شیخ عبدالمجید، موفق به ثبت اختراع داروی بیماری ایدز در سازمان جهانی ویپو، وابسته به سازمان ملل متحد گردید.

وی گفت داروی مذکور آماده ی تولید انبوه می باشد، ولی در حال حاضر به دنبال کسب حمایت از اختراع خود در 185 کشور جهان می باشد.

الزندانی در مصاحبه ای اختصاصی که شب پنجشنبه توسط شبکه الجزیره به طور مستقیم پخش گردید، بیان داشت که او تنها در جهان کسی است که ادعا می کند دارویی که اختراع کرده است که می تواند ویروس عامل بیماری "ایدز" را از بین ببرد. او این موفقیت را در ابتدا به لطف و فضل الهی و سپس به تخصص و مهارتش در پژوهش حول معجزات علمی اسلام و بهره گیری از طب نبوی می داند و یاور دارد که خداوند متعال وی را در اختراع این دارو یاری داده است.
او خاطر نشان ساخت که از 25 سال پیش با مشارکت هیئت اعجاز علمی عربستان سعودی، که خود که آن جا فعالیت می نماید، تحقیقات پیوسته ای را در مرکز تحقیقات طب نبوی، وابسته به دانشگاه الایمان در صنعا که تحت ریاست وی می باشد، برای رسیدن به علاج و درمان ایدز آغاز نموده است.
وی افزود: "ما توانسته ایم با ادله ی آزمایشگاهی اثبات نماییم که دارویی را در اختیار داریم که ویروس ایدز را از بین می برد. ما این دارو را مطابق پروتکل های علمی برای حصول اطمینان از موثر بودن دارو آزمایش کرده ایم. بعد از آزمودن دارو بر روی حیوانات معلوم گردید که میزان سمی بودن دارو صفر می باشد.


آزمایشات درمانی

الزندانی ادامه داد: "در سال 2005 کار درمان دو گروه را آغاز کردیم. گروه اول شامل 13بیمار ایدز بود و درمان آن ها به مدت یک سال به طول انجامید و از میان آن ها ده نفر معالجه شده و بهبود یافتند و سه نفر دیگر نیز میزان ویروس ایدز در آنان کم تر شد. گروه دوم شامل 25 بیمار بود که 13 نفر از آنان بهبود یافتند. "
وی اشاره نمود که نمونه ها را به یک آزمایشگاه در آلمان ارسال می کرد و در آخرین معاینات نمونه خون 23 بیمار نتایج آزمایشگاهی مربوط به آنان از بیمارستانی در اردن که دارای تجهیزات آزمایشگاهی تعیین وجود یا عدم ویروس ایدز در خون می باشد، دوازده روز پیش به دست وی رسیده است و در شش مورد ثابت شده که نتیجه منفی (تعداد ویروس صفر) بوده و در بقیه ی موارد نسبت تعداد ویروس در خون آن افراد کم تر شده و لازم است معالجه استمرار یابد.
الزندانی از اقدام وزارت بهداشت یمن در گرفتن نمونه خون ده بیمار مبتلا به ایدز از دو گروه معالجه شده و ارسال آن ها به کشور مصر و آزمایشگاه های نیروی دریایی آمریکا که سازمان جهانی بهداشت (WHO) آن ها را آزمایشگاه های مرجع در خاورمیانه می شناسد، خبر داد.

او تاکید کرد آزمایشگاه نیروی دریایی ایالات متحده  ده نمونه ی مذکور را با استفاده از (PCR) آزمایش نموده که نشان می دهد که آیا ویروس ایدز در آن ها وجود دارد یا خیر. این آزمایشگاه پاسخ رسمی را به وزارت بهداشت و درمان یمن فرستاده و در آن عنوان نموده که چهار نمونه خون دارای نتیجه ی منفی، یعنی بدون ویروس ایدز در آن ها، بوده، با آنکه اشخاص مذکور به مدت یک سال کامل مصرف داروها را قطع کرده بودند.


الزندانی بیان داشت: "من گواهی آزمایشگاه های نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا، مورد تایید و اعتماد سازمان ملل متحده و سازمان بهداشت جهانی، را دارم که حاکی از عدم وجود ویروس ایدز در 4 مورد از افراد تحت درمان بیماری ایدز توسط ما می باشد. وزارت بهداشت و درمان یمن که خود این نمونه ها را ارسال نموده نیز در جریان امر می باشد."

سپس الزندانی افزود که وی تحقیقات علمی این کشف را به سازمان جهانی (WIPO) ارائه نموده که آن ها نیز آن را در اختیار کمسیون تحقیقات سازمان نهاده اند. همچنین تحقیقات مذکور به مدت 18 ماه در سایت های پزشکی سراسر جهان انتشار یافته است. وی بیان داشت که پیش تر به جستجوی اختراع درمان گیاهی جهت از میان بردن ویروس ایدز پرداخته بود تا مطمئن شود شخص دیگری این تحقیقات را صورت نداده که کسی در این زمینه کار نکرده بود.

او تاکید کرد که سازمان Webo، تحقیقات وی را به گروهی از محققین برای بررسی و مطالعه ی آن محول ساخت و گروه مذکور اذعان داشت که این دارو شایستگی تولید انبوه را داشته و برای درمان بیماری ایدز مناسب می باشد.

 

درمان بیماری قلبی

عبدالمجید الزندانی همچنین از کشف یک دارو برای نارسایی ماهیچه ی قلب خبر داد و تایید کرد که وی ده مورد از بیماران مبتلا به نارسایی عضلات قلبی را با مدت درمان یک یا دو ماه معالجه نموده است.
او توضیح داد که معالجه ی بیماری نارسایی عضلات قلبی معمولاً نیازمند انجام عمل جراحی یا عمل پیوند قلب می باشد، اما وی تاکید نمود که درمان او نیازی به هیچ نوع عمل جراحی ندارد.
لازم به ذکر است که الزندانی در سال 2005 در مصاحبه با خبرنگار الجزیره عنوان کرده بود که در حال انجام مطالعات منظم و اکتشافی برای درمان ایدز می باشد و همان موقع تاکید کرد که وجه تمایز این دارو نابودی سریع و بدون عوارض جانبی ویروس ایدز در خون می باشد.
او در مورد نوع دارو بیان نمود که گیاهی بوده و تست های آزمایشگاهی بر روی آن در کشورهای اردن و آلمان صورت پذیرفته است. وی اشاره کرد که برخی از بیماران تحت درمان ایدز یمنی و برخی از خارج کشور یمن می باشند.

 منبع: الجزیره و اخبار جهان اسلام

عبده عایش - صنعا

این مطلب را به اشتراک بگذار

نظرات  

 
0 #1 ایدزایوب 1391-07-12 02:58
بابا ماشاءالله دمت گرم شیخ عبدالمجیدو جزاک الله خیرا کثیرا من که از این مطلب کلی ذوق کردم دستتون طلا
بازگو کردن
 
 
-1 #2 احسنتموسی 1392-01-27 15:52
بارک الله فیک.نام نکو گر بماند از کسی،به کزو ماند سرای زرنگار.الله متعال همواره موید شان سازد.
بازگو کردن
 
 
-1 #3 RE: کشف درمان ایدز به نام شیخ عبدالمجید زندانی ثبت گردید.mahdi 1392-05-03 08:12
آدرس این آقا رو از کجا پیدا کنم؟
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر

در متن نظرات خود از هرگونه توهین به دیگران خودداری کرده و صرفا نظر خود را مرقوم بفرمایید.


کد امنیتی
تازه کردن

آخرین نظرات

آخرین پیامک ها

شبی با قرآن(1393/08/22) 1393-08-22 - سلام خدا بر شما * و در زمین کوههای...
شبی با قرآن(1393/08/15) 1393-08-15 - سلام اسلام دین صلح است *اي كساني ...
شبی با قرآن(1393/08/08) 1393-08-08 - سلام *اميد است پروردگارتان ( بعد ...

ورود نویسندگان

شبی با قرآن

  • در بخش شبی با قرآن تذکره پیامک های ارسالی هر هفته به همراه تفسیر آیات هفته ، همزمان با ارسال پیامک ها قرار داده خواهد شد تا بدین سان امکان دسترسی به پیامک ها از طیق اینترنت نیز فراهم شود.
  • پیامک های هفتگی

بخش اخبار

  • در بخش اخبار تذکره تلاش خواهد شد تا جدیدترین اخبار و رویدادهای جهان اسلام به سمع و نظر خوانندگان گرامی برسد.
  • ورود به بخش اخبار

بخش دانلود

  • در بخش دانلود تذکره تلاش خواهد شد تا امکان دانلود و مشاهده ی آنلاین انواع فایل های صوتی و تصویری و کتاب و نرم افزار اسلامی فراهم شود تا بدین گونه قدمی در راستای نشر فرهنگ اسلامیمان برداشته باشیم
  • ورود به بخش دانلود

مقالات تذکره

  • در بخش مقالات تذکره تلاش خواهد شد افزون بر تولید مقاله یکی از قوی ترین آرشیوهای مقاله برای سایت های اسلامی ایجاد شود تا امکان دسترسی به حجم وسیعی از مقالات در کمترین زمان ممکن فراهم شود.
  • ورود به بخش مقالات
شما اینجا هستید: خانه اخبار دنیای اسلام کشف درمان ایدز به نام شیخ عبدالمجید زندانی ثبت گردید.