دموکراسی آمریکایی ، ورژن میانمار

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

دموکراسی آمریکاییامروز در خبرها شنیدیم که بعد از دیدار خانم آن سانگ سوشی از آمریکا و حضور در کنگره این  کشور و دیدار با باراک اوباما ، آمریکا تحریم های خودش  رو از روی رئیس جمهور میانمار آقای تینسین برداشت.

با شنیدن این خبر به این فکر افتادم که واقعا کجای کار می لنگه. راستش رو بخواهید اصلا فکر نمی خواست. قضیه ی یک بام و دو هواست.  چه جور میشه که آمریکا قتل عام هزاران مسلمان میانماری رو نبینه و رئیس جمهور قاتل میانمار رو بخاطر آزاد کردن یک تعداد مخالف سیاسی و اجازه دادن به خانم سوشی برای دیدار از آمریکا از لیست تحریم های خودش برداره. آقای تینسین مسئول مستقیم قتل عام ، آواره کردن و سوزاندن هزاران مسلمان بی دفاع میانماری است .و خانم سوشی به اصطلاح مدافع حقوق بشر در مقابل قتل عام مسلمانان کشورش هیچ حرفی نزد و پوچ بودن ادعاهای خودش رو ثابت کرد.برای دموکراسی آمریکایی  خون مسلمان هیچ ارزشی نداره. مسلمانی که در افغانستان و عراق از خودش دفاع می کنه از نظر آمریکا تروریسته و باید کشت.  اصلا فکر کردین که در این بیست سال اخیر چند مسلمان توسط آمریکا و غرب کشته شدن، از قتل عام فجیع مسلمانان بوسنی و هرزگ و تا قتل عام مسلمانان چچن توسط روسی ها و کشتار میلیونی مسلمانان عراق و افغانستان  و کشتار مسلمانان ترکستان شرقی در چین. در این بیست سال حداقل 5 میلیون مسلمان کشته شدن. واقعا آمریکایی ها نمی بینن که در میانمار چه می گذشت و چه می گذره ؟.هیچ وقت گفته ی رئیس جمهور سابق آمریکا بوش رو یادمون نمی ره که می گفت : هر کس با آمریکا نیست بر ضد آمریکاست.این یعنی دموکراسی آمریکایی. دموکراسی آمریکایی یعنی عروسک آمریکا شدن. دموکراسی امریکایی به ما میگه مهم نیست حاکمان شما قاتل باشن و شما رو بکشن ، مادامی که با سیاست های ما همراه باشن  ، حقوق بشرشون بیسته بیسته.
اللهم انصر الاسلام و المسلمین و اخذل الکفره و المشرکین و انصر عبادک الموحدین المجاهدین علی الطغاه الکفره الملاعین

این مطلب را به اشتراک بگذار

اضافه کردن نظر

در متن نظرات خود از هرگونه توهین به دیگران خودداری کرده و صرفا نظر خود را مرقوم بفرمایید.


کد امنیتی
تازه کردن

آخرین نظرات

آخرین پیامک ها

شبی با قرآن(1393/08/22) 1393-08-22 - سلام خدا بر شما * و در زمین کوههای...
شبی با قرآن(1393/08/15) 1393-08-15 - سلام اسلام دین صلح است *اي كساني ...
شبی با قرآن(1393/08/08) 1393-08-08 - سلام *اميد است پروردگارتان ( بعد ...

ورود نویسندگان

شبی با قرآن

  • در بخش شبی با قرآن تذکره پیامک های ارسالی هر هفته به همراه تفسیر آیات هفته ، همزمان با ارسال پیامک ها قرار داده خواهد شد تا بدین سان امکان دسترسی به پیامک ها از طیق اینترنت نیز فراهم شود.
  • پیامک های هفتگی

بخش اخبار

  • در بخش اخبار تذکره تلاش خواهد شد تا جدیدترین اخبار و رویدادهای جهان اسلام به سمع و نظر خوانندگان گرامی برسد.
  • ورود به بخش اخبار

بخش دانلود

  • در بخش دانلود تذکره تلاش خواهد شد تا امکان دانلود و مشاهده ی آنلاین انواع فایل های صوتی و تصویری و کتاب و نرم افزار اسلامی فراهم شود تا بدین گونه قدمی در راستای نشر فرهنگ اسلامیمان برداشته باشیم
  • ورود به بخش دانلود

مقالات تذکره

  • در بخش مقالات تذکره تلاش خواهد شد افزون بر تولید مقاله یکی از قوی ترین آرشیوهای مقاله برای سایت های اسلامی ایجاد شود تا امکان دسترسی به حجم وسیعی از مقالات در کمترین زمان ممکن فراهم شود.
  • ورود به بخش مقالات
شما اینجا هستید: خانه اخبار دنیای اسلام دموکراسی آمریکایی ، ورژن میانمار