حزب دموكرات سوئد : مسلمانان باید سوئد را ترک کنند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

stop islamحزب دموكرات سوئد كه یك حزب راستگرای افراطی و مخالف اسلام است، خواستار اخراج مسلمانان از این كشور شد.

 "پار نورلینگ"، رهبر حزب دموكرات سوئد در یك مصاحبه تلویزیونی گفت: ما باید از انتشار اسلام در سوئد جلوگیری كنیم و كسانی كه به دین اسلام اعتقاد دارند را از كشور اخراج نماییم.

 از چند سال پیش تا كنون موجی از مخالفت با دین اسلام در سوئد به راه افتاده است و هنوز هم نئونازی‌ها با جسارت تمام اندیشه‌های خود را در جامعه گسترش می‌دهند به گمان اینكه دین اسلام هیچ جایگاهی در كشور سوئد ندارد.

 در همین راستا، جنبش مقاومت سوئد در طول تابستان امسال راهپیمایی‌هایی در اعتراض به وجود اسلام در این كشور به راه انداخته است.

 این حزب مخالف اسلام، در سال گذشته با كسب ۲۰ كرسی در پارلمان سوئد پیروزی بزرگی را بدست آورد و به دنبال این پیروزی، كار خود را در ممنوعیت ساخت مساجد جدید در این كشور آغاز نمود.

 گفته می‌شود تا كنون تعداد مسلمانان در كشور ۹ میلیونی سوئد به ۲۰۰ هزار نفر رسیده است. ( این خبرگزاری مانند سوئدی ها هر کس که از کشورهای اسلامی به سوئد آمده را مسلمان میخوانند!)

منبع : اخبار جهان اسلام

یادداشت تذکره : سبحان الله . این همه حقد و کینه برای چیست؟از زمان بعثت پیامبرمان محمد چیزی حدود 1440 سال می گذرد و هنوز نیز مسیحیان در بین مسلمانان با آزادی کامل زندگی می کنند و اروپای به اصطلاح متمدن هنوز تحمل عقیده مخالف خود را ندارد.سفر اخیر پاپ به لبنان خود نشانه ی عظیمی از این تسامح اسلامی است . یادمان نمی رود که چند سال پیش فرانسه مانع از ورود یکی از بزرگترین و محبوب  ترین دانشمندان اسلامی معاصر یعنی شیخ یوسف القرضاوی به این کشور شد . سفری که تنها هدفش درمان بیماری شیخ یوسف القرضاوی بود

این مطلب را به اشتراک بگذار

اضافه کردن نظر

در متن نظرات خود از هرگونه توهین به دیگران خودداری کرده و صرفا نظر خود را مرقوم بفرمایید.


کد امنیتی
تازه کردن

آخرین نظرات

آخرین پیامک ها

شبی با قرآن(1393/08/22) 1393-08-22 - سلام خدا بر شما * و در زمین کوههای...
شبی با قرآن(1393/08/15) 1393-08-15 - سلام اسلام دین صلح است *اي كساني ...
شبی با قرآن(1393/08/08) 1393-08-08 - سلام *اميد است پروردگارتان ( بعد ...

ورود نویسندگان

شبی با قرآن

  • در بخش شبی با قرآن تذکره پیامک های ارسالی هر هفته به همراه تفسیر آیات هفته ، همزمان با ارسال پیامک ها قرار داده خواهد شد تا بدین سان امکان دسترسی به پیامک ها از طیق اینترنت نیز فراهم شود.
  • پیامک های هفتگی

بخش اخبار

  • در بخش اخبار تذکره تلاش خواهد شد تا جدیدترین اخبار و رویدادهای جهان اسلام به سمع و نظر خوانندگان گرامی برسد.
  • ورود به بخش اخبار

بخش دانلود

  • در بخش دانلود تذکره تلاش خواهد شد تا امکان دانلود و مشاهده ی آنلاین انواع فایل های صوتی و تصویری و کتاب و نرم افزار اسلامی فراهم شود تا بدین گونه قدمی در راستای نشر فرهنگ اسلامیمان برداشته باشیم
  • ورود به بخش دانلود

مقالات تذکره

  • در بخش مقالات تذکره تلاش خواهد شد افزون بر تولید مقاله یکی از قوی ترین آرشیوهای مقاله برای سایت های اسلامی ایجاد شود تا امکان دسترسی به حجم وسیعی از مقالات در کمترین زمان ممکن فراهم شود.
  • ورود به بخش مقالات
شما اینجا هستید: خانه اخبار دنیای اسلام حزب دموكرات سوئد : مسلمانان باید سوئد را ترک کنند