ویدیوی کامل مسلمان شدن مهندس جوان انگلیسی به دست دعوت گر انگلیسی ( با زیرنویس فارسی )

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

مسلمان شدن مهندس انگلیسیاین ویدیوی 22 دقیقه ای گفت و گوی کامل یک دعوت گر توانای مسلمان انگلیسی با یک مهندس جوان انگلیسی است . این مهندس جوان مسیحی که در تمام زندگیش نتوانسته است باورهای مسیحیت را درک کند در جستجوی حقیقت مسافت طولانی را طی کرده و از شهری دیگر در کشور انگلیس به لندن مسافرت کرده تا بتواند در مورد اسلام تحقیق کند و به همین منظور وارد یکی از مساجد مسلمانان می شود و با یک دعوت گر انگلیسی برخورد می کند .

 

در جریان این گفتگو این مهندس جوان انگلیسی شهادتین را ادا کرده و وارد دین اسلام می شود.این فیلم به زبان انگلیسی و دارای زیرنویس فارسی می باشد.

 

این ویدیو داری زیرنویس فارسی است ولی زیرنویس آن توسط وب سایت تذکره آماده نشده است. برای عزیزانی که این فیلم را زیرنویس فارسی کرده اند از درگاه الله سبحانه و تعالی مسئلت مغفرت و خیر و برکت روزافزون داریم.

 

دانلود و مشاهده ی فایل با حجم 92 مگابایت

 

توجه : بعد از کلیک بر روی لینک بالا در صفحه ی باز شده علاوه بر اینکه می توانید ویدیو را مشاهده نمایید در قسمت بالای صفحه با کلیک بر روی دکمه ی DOWNLOAD می توانیید اقدام به دریافت این فایل کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذار

اضافه کردن نظر

در متن نظرات خود از هرگونه توهین به دیگران خودداری کرده و صرفا نظر خود را مرقوم بفرمایید.


کد امنیتی
تازه کردن

آخرین نظرات

آخرین پیامک ها

شبی با قرآن(1393/08/22) 1393-08-22 - سلام خدا بر شما * و در زمین کوههای...
شبی با قرآن(1393/08/15) 1393-08-15 - سلام اسلام دین صلح است *اي كساني ...
شبی با قرآن(1393/08/08) 1393-08-08 - سلام *اميد است پروردگارتان ( بعد ...

ورود نویسندگان

شبی با قرآن

  • در بخش شبی با قرآن تذکره پیامک های ارسالی هر هفته به همراه تفسیر آیات هفته ، همزمان با ارسال پیامک ها قرار داده خواهد شد تا بدین سان امکان دسترسی به پیامک ها از طیق اینترنت نیز فراهم شود.
  • پیامک های هفتگی

بخش اخبار

  • در بخش اخبار تذکره تلاش خواهد شد تا جدیدترین اخبار و رویدادهای جهان اسلام به سمع و نظر خوانندگان گرامی برسد.
  • ورود به بخش اخبار

بخش دانلود

  • در بخش دانلود تذکره تلاش خواهد شد تا امکان دانلود و مشاهده ی آنلاین انواع فایل های صوتی و تصویری و کتاب و نرم افزار اسلامی فراهم شود تا بدین گونه قدمی در راستای نشر فرهنگ اسلامیمان برداشته باشیم
  • ورود به بخش دانلود

مقالات تذکره

  • در بخش مقالات تذکره تلاش خواهد شد افزون بر تولید مقاله یکی از قوی ترین آرشیوهای مقاله برای سایت های اسلامی ایجاد شود تا امکان دسترسی به حجم وسیعی از مقالات در کمترین زمان ممکن فراهم شود.
  • ورود به بخش مقالات
شما اینجا هستید: خانه دانلود تصویری متفرقه ویدیوی کامل مسلمان شدن مهندس جوان انگلیسی به دست دعوت گر انگلیسی ( با زیرنویس فارسی )